spaceX

Znojemská astronomická společnost pořádá dětský astronomický kroužek ve spolupráci a pod patronací školy na náměstí Republiky. Další setkání členů v tomto školním roce bude v pátek 24.2. 2017 v 18.00 hod. srazem před školou na nám. Republiky. Ukončení je plánováno 19.30 hod. 

Na programu bude kosmonautika. Podrobně podíváme na další úspěšný start rakety Falcon 9 společnosti Space X. A zkusíme si vypracovat další graf úspěšného startu rakety. Co budeme potřebovat? Pravítko s ryskou a ostré tužky, může být i tenké pero nebo propiska s tenkým hrotem. Také se budou hodit pastelky, guma, ořezávátko apod. A hlavně . . . pokud ho členové ještě mají . . . i graf minulého startu.

Dětský astronomický kroužek probíhá jednou za 14 dní vždy v pátek od 17.00, 18.00, nebo 19.00 hod. Ukončení je dle počasí . . . Mimo tento pevný termín jsou organizovány pozorování noční i denní oblohy, které jsou vyhlašovány samostatně, dle počasí. Zveme všechny zájemce z řad dětí mezi nás. V případě zájmu prosíme o vyplnění přihlášky a její zaslání zpět na poštovní, nebo mailovou adresu v záhlaví.

Na činnost kroužku i na jinou otázku ohledně astronomie Vám rádi odpovíme i telefonicky na níže uvedených spojeních.

Ing. Radek Dřevěný, předseda ZNAS; mob. 603 852 712, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Luděk Chromík, člen vedení, org. tábora; mob. 724 302 667, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.